1

Téma: Spokojenost

Dnes mi dorazila má první objednávka a já musím napsat velkou pochvalu za rychlost a poděkování za vzorečky navíc.Bylo to milé překvapení nomicons/smile .Musím se přiznat,že je to má první zkušenost s arabkami,takže mé hodnocení je opravdu velmi laické.Zatím jsem vyzkoušela Raghbu,Ajeeb Ghareeb a Mukhallat Abiyad.
Raghba je pro mě vůně vanilkovo-jasmínová,s náznakem růže,sytá a jemná zároveň.Mému nosánku lahodící a zdá se,že bude i dobrý držák.
Ajeeb Ghareeb mi nejprve připomněla santal a cedr,po chvíli tam přibyl náznak skořice a vanilky.Příjemná orientální vůně.
Mukhallat Abiyad to je ambra a mnoho kytiček nomicons/tongue .
Když to shrnu,má spokojenost je veliká a už se těším na další vůně,které si vyberu.Láká mě něco hodně vanilkového nomicons/tongue .

Ivona

2 Naposledy upravil: Anakonda (23.8.2013 01:48:52)

Re: Spokojenost

Krásně vanilkový je Shams Al Emarat. Ve verzi edp jde o pudrovou vanilku mírně ovoněnou ovocem, ve verzi CPO o sytou vanilku, velmi věrnou, žádná syntetika, ve které je méně ovoce. Obě verze jsou moc hezké.

3 Naposledy upravil: canova.i (23.8.2013 08:31:09)

Shams Al Emarat a ještě Marrat Sanah Gold mám opravdu v merku.Děkuji za krásný popisek.Nevíte,jak voní Marrat Sanah Gold?

Ivona

4

Marrat Sanah Gold  je také krásně vanilková, ale nejde o pudrovou vanilku, naopak vyloženě šťavnatou, jako když rozříznete vanilkový lusk. Ovoce v ní nevnímám, dotvářejí ji jemné a sladké květiny.

5

Tak mám odzkoušené Shams al Emarat a Marrat Sanah Gold a nemají chybu nomicons/whistling .Kdo má rád vanilku,příjde si na své nomicons/rolleyes .

Ivona

6

Opět velká pochvala za rychlost a hlavně vstřícnost nomicons/smile .

Ivona

7

Děkujeme za pochvalu, velmi nás těší.

8

minulý týden jsem si u vás objednala pár vzorečků. jsem jimi nadšená! děkuji za vzorečky navíc, milé překvapení. 
zamilovala jsem se do vůní shams al emarat, nafees a musk abiyad - tu ovšem nemáte skladem. máte nějakou představu kdy tuto vůni budete mít k dispozici? děkuji

9 Naposledy upravil: Dana U. (11.11.2013 18:05:23)

Jsme rádi, že Vás vůnĕ zaujaly. Musk Abiyad by mĕl být opĕt dostupný za cca 14 dní. Sortiment značky Afnan bude rozšířen i o další nové položky.

10

Dobrý den,
Já mohu jen potvrdit spokojenost. Byla jsem přímo ve vzorkové prodejně. Paní se mi věnovala se vším všudy a bylo to velmi příjemné. Takže ode mne jenom zatím klady.
Děkuji.

11

Dobrý den, už jsem Vám dvakrát psala ohledně velkoobchodní spolupráce, ale dosud se nikdo neozval, můžete mi poslat nějaké info? Děkuji

12

Velká spokojenost. Perfektní servis. Není co vytknout. Opakovaný nákup přes e-shop. Slušné ceny. Nebojím se platit předem.

tina nomicons/whistling

13

Dobrý den,
v diskusi  máte uvedeno, že na skladě máte i jiné parfémy než nabízíte v e-shopu. Nemáte náhodou Musk Rose od Ajmal nebo Solitarire od Syed Junaid Alam?
Děkuji Martina

14

Dobrý den,
všechny parfémy fy Syed Junaid Alam, které máme skladem naleznete nově na stránce e-shopu vlevo. Parfémy od fy Ajmal nenabízíme (zatím).
Přejeme hezký voňavý den *

15 Naposledy upravil: DanaRyskova (7.4.2016 22:17:43)

Dobrý den,
objednala jsem poprve a naslepo - a jsem velmi mile překvapena. Vůně úžasné, ceny výhodné a rychlost doručení téměř blesková. Takže za mě velká pochvala a poděkování.

16

Pěkný slunný den, ráda bych Vám poděkovala za další úžasnou vůni Futura la femme od fy Armaf Luxe.
Jsem milovnicí citrusových vůní, které jsou příjemné zvlášť teď s přicházejícím teplým obdobím. Mou první objednávkou "na slepo", byla Ana, která vůbec nebyla šlápnutím vedle, naopak - splnila mé očekávání.
Tentokrát jsem se nechala zlákat Vaší upoutávkou na fb a ačkoliv to není přímo citrusová vůně, tak musím říct, že je velice příjemná a už jsem na ni dostala několik komplimentů od kolegů v práci.
Držím Vám palce a slibuji, že tato moje objednávka určitě nebyla poslední.
PS.: a velký dík za pečlivě zabalenou zásilku, s tím se u parfémových internetových obchodů tak často nesetkávám. Marinella

to: admin,  Dana U.

Hezké odpoledne,
chtěla bych touto cestou mnohokrát poděkovat za zaslaný balíček s objednanou vůní Shams Al Emarat a Raghbou. Rovněž tak díky za vzorky 4 vůní, které jsou velice příjemné. Děkuji ze srdce za kabelkové balení vůně, která je krásná. Z balíčku a ze všeho, co jsem v něm našla na mě dýchla Vaše skutečná profesionalita a láska k práci, kterou děláte. Velice Vám za to děkuji ♥. (Ze vzorků, které jste mi poslali už mám další vybranou, kterou si u Vás objednám).
Přeji Vám hodně spokojených zákaznic a zákazníků.
P.S.
Prosím, nezvažujete zasílat Vaše voňavé balíčky přes Zásilkovny, či placení zboží přímo on-line z webu? Domnívám se, že by to pro nás zákazníky bylo fajn.

18

Hezký večer,
také mi tento týden přišel voňavý balíček a musím poděkovat za vzorečky navíc i milé překvapení v podobě vánočního kabelkového parfému - smím se zeptat, co je to za vůni?
Shodou náhod jsem si i já objednala - jako paní Daniela v příspěvku nade mnou - parfém Shams al Emarat a vůně je to opravdu skvostná, teď na adventní čas jako stvořená. Krabička bohužel přišla hodně pomačkaná, přestože balíček byl zabalený velice pečlivě, vystýlka uvnitř krabičky byla utržená, naštěstí vlastnímu flakónu se nestalo vůbec nic a protože tuhle vůni jsem objednávala sama pro sebe, nijak mi poničená krabička nevadí (kdybych ji měla jako dárek, bylo by to horší). Také mě poněkud zaskočil jiný flakón u Taj al Arab - ten větší, pro tenhle parfém tak typický, ten už se nedělá? Tenhle je také pěkný, ale ten původní se mi líbil víc. Jen doufám, že vůně je to stále tatáž, protože už jsem ji jednou měla a byla opravdu překrásná. Ty další objednané budou jako dárek, tak věřím, že pod stromečkem udělají tu pravou vánoční radost.
Mějte se krásně a přeji hodně spokojených zákazníků.

to: Lynxa
Hezké brzké páteční ráno.
Máte pravdu, také mi přišla krabička, kde byl usazen parfém Shams al Emarat, ve vnitř (v rozích potrhaná) a je to tím, že parfém je těžký a pokud je v krabičce trochu vůle, parfém z místa, kde je uložen vypadne a tíhou zničí měkké rohy, je to škoda. S balíčkem přepravci nezachází vždycky, jak by měli a tak u tohohle parfému to asi jiný nebude. Snad, možná osobní převzetí! Osobně to přežiji, ale u dárku by mne to mrzelo.
Parfém Taj al Arab mám také asi rok (rovněž úžasná vůně). Nádobka je z průhledného červeného skla, velká, jinou  neznám.
Také bych chtěla znát jméno vánočního kabelkového parfému, škoda že na něm není nalepený malý štítek.

20

to: Daniela Löblová
Hezký večer,
já z té poničené krabičky v nejmenším neviním e-shop, jak jsem psala, balíček byl jinak pečlivě zabalený, s tím, že v krabičce těžký flakón "lítá" bohužel oni nic neudělají. Zásilka byla dokonce označená i jako křehká. (A o zacházení s balíčky některými přepravci si nedělám velké iluze). Ale protože jsem Shams chtěla stejně pro sebe, nevadí mi to (na osobní převzetí to mám ze severních Čech přeci jen poněkud z ruky).
Jinak Taj al Arab mají v sekci "AKCE" tady už nafocený s novým flakónem (i když bych dala krk na to, že když jsem dělala objednávku, byl tam vyobrazený ještě původní flakón). Také je z průhledného červeného skla, ale trochu menší, tvar flakónu je jednodušší a víčko je úplně jiné. Tak jen doufám, že vůně zůstala stejná, protože už jsem ji jednou měla a řadím ji mezi své TOP, je nádherná.
Ohledně toho vánočního kabelkového se nám třeba někdo ozve :-) , bylo to moc milé překvapení.
Mějte se krásně.

to: Lynxa
Hezký večer,
Naprostý souhlas  s Vámi, mluvíte mi z duše Samozřejmě, že za balení parfému Shams nemůže e-shop. Je to špatně už od výrobce. A jde jen o to jak se s krabičkou parfému zachází, stačí postavit vzhůru nohama a parfém se těžko vrátí přesně na místo, kam má.Nicméně vůně je to úžasná, pro mne skvěla na zimu. Stejně jako Taj al Arab. Máte pravdu, podívala jsem se na fotku tohoto parfému, který je teď v akci  a mám před rokem koupený jiný flakón, větší a víčko je také jiné. Věřím, že jde jen o inovací flakónu, vůně bude stále tatáž. Jsem z ústeckého kraje a proto ani pro mě není možný osobní odběr.
Díky za Váš čas a mějte hezký víkend<3

Dobré pondělní odpoledne, omlouváme se za naše pozdní reakce, momentálně v předvánočním shonu nám příliš času na odpovědi v diskuzním fóru nezbývá.
Velice nás mrzí, že některým z vás dorazil parfém, resp. jeho krabička uvnitř poškozená. Je to bohužel věc, kterou my nedokážeme při sebelepší dobré vůli ovlivnit. Snažíme se každý balík opravdu poctivě vystlat a zabalit, ovšem zacházení přepravců s těmito zásilkami dál již neovlivníme. Sami jsme několikrát byli svědky velice nešetrného zacházení, i přes označení KŘEHKÉ, a to i po výslovném upozornění řidiče.
Co se týče parfémové vody Taj al Arab - i my jsme byli překvapeni novým redesignem flakónu i barvou samotné parfémové vody.  Afnan patří k těm výrobcům, kteří jsou hrdí na své výrobky a nemají zapotřebí klamání odběratelů. Samozřejmě jsme vůni testovali a dle našeho mínění se jedná o stejnou vůni, pouze nezabarvenou a v jiném flakónu. 
Malý vánoční dárek nyní putuje ke spoustě našich zákazníků a zákaznic, rádi vám děláme radost, i když třeba jen v podobě malého kabelkového balení vůně Marsoul al Hub.
Přejeme hezký zbytek dne a pokojný, voňavý adventní čas.

23

Hezký večer a děkuji za odpověď.

24

Dobrý den,
chci vám velice poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky - objednávka provedena v neděli, už v pondělí mi psali, že je balíček na poště a dorazilo ve středu.
Zboží bylo pěkně zabalené, dostala jsem i 4 vzorečky a jedno krásné překvapení k vánocům nomicons/smile
A protože všechny vůně, vč. vzorečků, vyhovují, máte dalšího spokojeného stálého zákazníka nomicons/smile
Přeji Vám mnoho spokojených lidí jako jsem já a jen tak dál.