1

Téma: Obchod v Brně-otevírací doba

Dobrý den, moc se mi líbí váš sortiment a ráda bych osobně navštívila váš obchod, ale do 15:00 se k vám nikdy nedostanu. Možná nejsem sama. Neplánujete něco v tomto ohledu?

2

Re: Obchod v Brně-otevírací doba

Dobrý den,

děkujeme za podnětný dotaz. Jsme velmi rádi, že se Vám náš sortiment líbí, ale momentálně neplánujeme pravidelnou otvírací dobu v odpoledních hodinách.

V případě zájmu by určitě bylo možné uspořádat prozatím nepravidelná odpolední setkání. Co vy na to? Jaké dny a hodiny by vyhovovaly nejvíce?

Budeme rádi za jakékoliv připomínky k tomuto tématu a popřípadě navrhneme první datum.

3

Dobrý den,
přesně jak píše Alka, ráda bych vás navštívila osobně v obchodě a také bych uvítala delší otevírací dobu na pobočce v Brně. V práci končím v 15.30 a do Brna to mám 20km tudíž třetí hodina je pro mne nemyslitelná.. je mi jasné, že kvůli jendomu člověku to nemá cenu, ale kdyby byl jeden den v měsíci na pobočce delší provoz, snad by to pomohlo i ostatním. Děkuji

4

Dĕkujeme za příspĕvek. Snad v příštím roce nĕco takového zavedeme:).  Momentálnĕ procházíme obrovským rozvojem, v současné dobĕ přesunujeme prezentaci parfémů do vĕtších prostor v budovĕ. Prosíme o trpĕlivost, jeden den v mĕsíci je velmi reálná vĕc.
Nyní jistĕ potĕší naše účast na prodejních vánočních trzích na BVV.  Nabídka nebude kompletní z kapacitních důvodů, ale určitĕ bude na co koukat a k čemu přivonĕt.

Tĕšíme se na vaši návštĕvu!!!

5

Velice mě potěšila nabídka nových CPO od fy OASIS, jsou vážně moc pěkné. Zatím jsem vyzkoušela jen dva, ale chystám se při příští návštěvě otestovat i další, které máte na prodejně. 
Jen škoda, že nemáte delší pracovní dobu, stačil by jeden den v týdnu. Věřím, že by nás bylo víc, které by to uvítaly.
I tak ale díky za pěknou nabídku nevšedních, originálních vůní.nomicons/smile