1

Téma: Vzorky parfémů

Velmi často dostáváme e-mailem dotaz, zda je možno zakoupit vzorky nabízených parfémů.

ANO. Vzorky parfémů připravujeme do lahviček s aplikační tyčinkou o objemu 1ml. Cena jednoho vzorečku je v tuto chvíli 15,- Kč, ke každému pátému vzorku poskytujeme jeden kus navíc zdarma. Poštovné při platbě předem je 35,- Kč. Pokud je budete chtít zaslat na dobírku, dobírkovné k tomu je 40,- Kč.

Zásilku nejdříve naceníme a teprve po Vašem odsouhlasení odesíláme prostřednictvím České pošty.

Objednávku můžete zaslat e-mailem na info@arabskyparfem.cz.

Vzorky lze samozřejmě zakoupit i v sídle naší společnosti, kde je veškeré zboží vystaveno a připraveno k odzkoušení.

Velmi nás těší, že Vás náš sortiment zaujal. Děkujeme.

2

Re: Vzorky parfémů

Ak si objednám parfémy, dokážete ich poslať na Slovensko? Na dobierku, platbou vopred, akokoľvek.

3 Naposledy upravil: Dana U. (13.6.2013 13:52:22)

Re: Vzorky parfémů

Na Slovensko odesíláme zboží prostřednictvím služby PPL s platbou na dobírku. Při uzavírání objednávky zvolte v nákupním košíku ve výběru ZEMĚ: Slovensko a objednávku dokončíte běžným způsobem.

Faktura na zboží je vystavena v CZK, platba probíhá při převzetí zboží v EUR dle kurzu ČSOB uvedeného na stránkách PPL v den předání zboží přepravci. Kurz můžete sledovat v tomto odkazu
http://ppl.cz/main.aspx?cls=art&tre … art_id=223

Textovou formu odeslání zboží na Slovensko do obchodních podmínek doplníme v nejbližších dnech.

4

Re: Vzorky parfémů

ve vaší nabídce mě zaujalo pár vůní, které bych chtěla vyzkoušet. nabízíte ale jen velké balení, bylo by možné z těchto vůní vzorky "vyrobit"? nebo nejsou pouze uvedené na vašich stránkách? děkuji za odpověď

5 Naposledy upravil: Dana U. (12.11.2013 14:43:44)

Re: Vzorky parfémů

Vzorky připravujeme témĕř z veškerého sortimentu. Pokud vzorek parfému nelze objednat přes e-shop, objednávku zašlete prosím e-mailem. Cena 1ml vzorků, které v tuto chvíli nejsou na stránkách zavedeny, je ve vĕtšinĕ případů 15 Kč. Cenu samozřejmĕ upřesníme po obdržení objednávky.

Pokud byste chtěla udělat objednávku i na jiné zboží přes systém e-shopu, můžete požadavek na vzorky dopsat do poznámkového okna. V tomto případě Vám vzorečky doplníme do faktury a pošleme s ostatním objednaným zbožím.