1

Téma: Obchod v Praze ?

Máme možnost zařídit v Praze v Košické ulici otevření vzorkovny celého sortimentu našich arabských EdP, včetně maloobchodního prodeje a výdeje objednaných zásilek pro zákazníky z Prahy, v případě jejich zájmu.

Napište nám vaše názory, zdali byste rádi využili tuto možnost kdykoliv i opakovaně chodit prozkoumat celý široký sortiment našich originálních arabských vůní, sdělit nám zde vaše poznatky a požadavky k našemu obchodnímu snažení, a tím nám pomoci to dělat pro vás zákazníky cíleněji a lépe, podle vašich představ.

Jelikož přivážíme pravidelně stále hodně nových vůní, některé jen v omezeném množství, jiné jen v podobě kabelkových balení, tak mnohé ani nestihneme umístit do e-shopu.
Zde byste měli výhodu možnosti vybírat si  / a hlavně si vyzkoušet - všechny vůně máme rozbalené / z většího množství  různých druhů orientálních, i v evropském stylu namíchaných vůní arabskými výrobci.

Děkujeme za vaše připomínky a poznatky, s pozdravem admin 1

2

Re: Obchod v Praze ?

Ano, to by bylo skvělé!

3

Re: Obchod v Praze ?

Bylo by milé moci vyzkoušet různé vůně přímo, byť Košická ulice je tedy hodně mimo moje trojské teritorium.

4

Re: Obchod v Praze ?

Doufám, že bude otevřený co nejdříve, budu Vás všude propagovat. Bydlím nedaleko a mám hodně sousedek, které také budou mít zájem.

5

Re: Obchod v Praze ?

Mohu se optat,zda již máte alespoň přibližný termín otevření pobočky v Praze.Děkuji

6

Re: Obchod v Praze ?

Tak jsem slyšela,že je otevřena vzorkovna. Prý je to tam zajímavé přes parfémy a oleje.nomicons/smile

7 Naposledy upravil: Dana U. (6.5.2014 11:27:17)

Re: Obchod v Praze ?

Ano. Skutečně v Praze je již možno navštívit vzorkovnu našich parfémů. Není sice vybavena kompletním sortimentem jako v Brně, ale určitě je k čemu přivonět. Sortiment v Praze budeme postupně rozšiřovat. 
Těšíme se na Vaši návštěvu na adrese ČIPERKA a.s., Košická 34, Praha - Vršovice.
Návštěvu doporučujeme pro jistotu potvrdit telefonicky na č. 603 546 621 nebo emailem na 
praha@ciperka.cz

8

Re: Obchod v Praze ?

A co takhle ČIPERKA V Ostravě? (Nádražní 612/36)

9

Re: Obchod v Praze ?

Jak vypadá kabelkové balení? Jsou zobrazeny pouze krabičky. Jaká je možnost aplikace: tyčinka nebo roll-on? Jsou balení originální nebo se jedná o rozlévané parfémy?

Re: Obchod v Praze ?

Jak vypadá kabelkové balení?

Kabelkové balení parfémů obsahuje 20 ml parfémové vody v plastovém obalu. Aplikace probíhá jako u klasického velkého balení parfému, stiskem rozprašovače, který je součástí plastového obalu.
Každé balení je originál od výrobce.
Ač někoho může odrazovat právě plastový obal parfému, jedná se o velice praktickou záležitost, jednak pro svoji velikost - vejde se i do malé kabelky, v případě pánů do kapsy u kalhot či košile, a navíc je také oblíbený pro svoji nerozbitnost v případě pádu.

Kabelková, či kapesní balení parfémů jsou velice oblíbená pro svoji velikost a cenu, mnoho zákazníků volí tuto variantu jako možnost vyzkoušení vybraného parfému, před zakoupením velkého balení. 

Re: Obchod v Praze ?

DanaRyskova napsal:

A co takhle ČIPERKA V Ostravě? (Nádražní 612/36)

ČIPERKA  v Ostravě na ul. Nádražní už nefunguje přibližně 10 let.
V současné době jsou aktuální pouze centrála v Brně, ul. Hněvkovského 66 a pobočka v Praze, Týnská 21.