1

Téma: Poděkování.

Děkujeme vám všem, kteří jste se rozhodli přihlásit do našeho diskusního fóra, a ujišťujeme vás, že jsme připraveni vám pravdivě odpovídat na všechny vaše dotazy, a rozvíjet téma "arabské parfémy" třeba donekonečna.

Máte- li na jazyku - či v myšlenkách nějaké dotazy či nápady, neváhejte, a dejte jim "životní prostor" jejich zveřejněním v tomto pro vás, zákazníky, nově otevřeném diskusním prostoru tím, že zalolžíte co nejvíce diskusních témat.

Z naší strany vás budeme informovat o našich plánech do budoucna, o chystaných novinkách, vymýšlíme zajímavý netradiční věrnostní program i běžné množstevní slevy, hledáme jak snížit dopravní náklady za naše zboží tak, abychom vám, zákazníkům ušetřili v maximální možné míře spojené náklady...

Veškeré oboustranně výhodné nápady ihned zrealizujeme, a autora vedle návrhu na Nobelovu cenu / jejíž výhra je nejistá / pro jistotu ihned odměníme nějakým "voňavým" dárkem....

Za naši firmu s pozdravem admin 1.

2

Re: Poděkování.

Dobrý den, jsem milovníkem krásných vůní a stále hledám novou a lepší a nic mne zatím necvrnklo přes nos. Miluji vůni Donna Karan Women, prostě parfémy kde jsou citróny, jasmín, růže. Nabízíte parfém s takovým složením???
Děkuji 
Dagmarka:)